Centrum Zaopatrzenia Oświaty
Biur i Instytucji

Tel.: 667 808 474

e-mail: dlaoswiatykielce@wp.pl

Adres: Kielce , ul. Targowa 18/106

Multimedialne Pracownie Przedmiotowe Matematyka
MPP: Matematyka to sprawdzony merytorycznie, interaktywny materiał do nauki przy użyciu tablicy multimedialnej, a także doskonały pomysł na ciekawe lekcje w szkole podstawowej oparte o zgodne z p..
1250.00 zł
Więcej
Multimedialne Pracownie Przedmiotowe Biologia
MPP: Biologia to sprawdzony merytorycznie, interaktywny materiał do nauki przy użyciu tablicy multimedialnej, a także doskonały pomysł na ciekawe lekcje w szkole podstawowej oparte o zgodne z pod..
850.00 zł
Więcej
Multimedialne Pracownie Przyrodnicze FIZYKA
MPP: Fizyka to sprawdzony merytorycznie, interaktywny materiał do nauki przy użyciu tablicy multimedialnej, a także doskonały pomysł na ciekawe lekcje w szkole podstawowej oparte o zgodne z podst..
850.00 zł
Więcej
Multimedialne Pracownie Przedmiotowe Chemia
MPP: Chemia to sprawdzony merytorycznie, interaktywny materiał do nauki przy użyciu tablicy multimedialnej, a także doskonały pomysł na ciekawe lekcje w szkole podstawowej oparte o zgodne z podst..
850.00 zł
Więcej
Multimedialne Pracownie Przedmiotowe Godzina wychowawcza
Interaktywne lekcje wychowawcze z wykorzystaniem tablicy multimedialnej? Ważne społecznie tematy, które absorbują współczesną młodzież każdego dnia? Możliwość wywołania dysku..
1250.00 zł
Więcej
Multimedialne Pracownie Przyrodnicze GEOGRAFIA
MPP: Geografia to sprawdzony merytorycznie, interaktywny materiał do nauki przy użyciu tablicy multimedialnej, a także doskonały pomysł na ciekawe lekcje w szkole podstawowej oparte o zgodne z po..
850.00 zł
Więcej
Pakiet Język polski - multilicencja 20 stanowisk
Pakiet zawiera programy : Język polski 1 , Język polski 2 , Język polski 3 i Język polski 4. Język polski 1 służy zarówno do przećwiczenia i sprawdzenia wiadomości, jak i do doskonale..
1599.00 zł
Więcej
Pakiet Matematyka - multilicencja 20 stanowisk
Pakiet zawiera programy : Matematyka 1 , Matematyka 2 , Geometria 1 , Geometria 2. Matematyka 1 zawiera przykłady i zadania pozwalające na samodzielne ćwiczenie i sprawdzenie wiadomości w zakresa..
1599.00 zł
Więcej
Akademia Umysłu Uczeń EDU - wersja EDUkacyjna , 5 stanowisk
Zestaw programów multimedialnych do realizacji zajęć rozwijających PAMIĘĆ, KONCENTRACJĘ, SZYBKIE CZYTANIE. Przeznaczony jest dla uczniów i nauczycieli szkół podstawowych.&n..
790.00 zł
Więcej
Pakiet Język angielski - multilicencja 20 stanowisk
Pakiet zawiera programy : Język angielski 1 , Język angielski 2 , Moje pierwsze słówka EN , Przygody detektywa Bartka . Język angielski 1 to multimedialny program edukacyjny, który..
1599.00 zł
Więcej
Akademia Umysłu Junior EDU z modułem j.angielskiego - wersja EDUkacyjna, 5 stanowisk
Multimedialny system na zajęcia rozwijające pamięć i koncentrację, wzbogacony o moduł j. ang. Idealny do wykorzystania w nauczaniu przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Akademia Umysłu® Junior..
790.00 zł
Więcej
Akademia Umysłu SENIOR EDU - wersja EDUkacyjna, 5 stanowisk
Pakiet Akademia Umysłu® SENIOR EDU stanowi idealne narzędzie do przeprowadzenia: KURSÓW PAMIĘCI – mających charakter warsztatów komputerowych z wykorzystaniem edukacyjnych..
995.00 zł
Więcej
Logopedia PRO Pakiet podstawowy
Seria 5 profesjonalnych logopedycznych programów multimedialnych wspierających profilaktykę, diagnozę oraz terapię większości zaburzeń mowy i języka występujących u dzieci w wieku prz..
1800.00 zł
Więcej
Logopedia PRO Pakiet poszerzony
Seria 12 profesjonalnych logopedycznych programów multimedialnych wspierających profilaktykę, diagnozę oraz terapię większości zaburzeń mowy i języka występujących u dzieci w wieku pr..
3400.00 zł
Więcej
Dysleksja PRO
Zestaw materiałów multimedialnych wspomagających umiejętność czytania i pisania, doskonalących funkcje percepcyjno-motoryczne oraz kształcących wrażliwość i świadomość ortograficz..
1999.00 zł
Więcej
Przedszkolak na start
PRZEDSZKOLAK NA START to: •150 ćwiczeń przeznaczonych do realizacji na tablicy interaktywnej, czyli po 5 nowych ekranów interaktywnych na każdy tydzień dydaktyczny, •możliwoś..
799.00 zł
Więcej

© 2016 CEZOŚ
Centrum Zaopatrzenia Oświaty, Biur i Instytucji
Kielce, ul. Targowa 18/106. Tel. 667 808 474

Realizacja: Zdzislowicz.pl
Serwisy internetowe Kielce

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat