Centrum Zaopatrzenia Oświaty
Biur i Instytucji

Tel.: 667 808 474

e-mail: dlaoswiatykielce@wp.pl

Adres: Kielce , ul. Targowa 18/106

Matematyka dla szkoły podstawowej, klasy I-III
Zestaw 20 tablic dydaktycznych. 1.Dodawanie liczb. 2.Odejmowanie liczb. 3.Mnożenie liczb. 4.Dzielenie liczb. 5.Łączność mnożenia. 6.Przemienność mnożenia. 7.Łączność dodawania. 8...
492.00 zł
Więcej
Kratka - nakładka suchościeralna na szkolną tablicę magnetyczną
Nakładka suchościeralna o wymiarach 92 x 83 cm do mocowania na szkolnych tablicach magnetycznych. Wykonana z PCV pozwalającego na wykorzystywanie pisaków suchościeralnych. Po zamocowaniu na..
214.00 zł
Więcej
Prostokątny układ współrzędnych (92x83cm)
Tablica suchościeralna (do montażu na tablicach magnetycznych) z zestawem elementów magnetycznych i pisaków suchościeralnych. Zestaw ten jest przeznaczony dla nauczycieli szkó..
342.10 zł
Więcej
Chusta Animacyjna Spadochron Animacyjny 7BARW 3m
Spadochron Animacyjny AKSON - alternatywa dla chusty profesjonalnej - kształtem i wyglądem odpowiada profesjonalnej chuście animacyjnej Akson. Spadochron animacyjny, podobnie jak chusta animacyjna..
279.00 zł
Więcej
Chusta Animacyjna Biało-Czerwona AKSON 3m
Profesjonalna biało-czerwona chusta animacyjna firmy Akson o średnicy 3m. Zabawy z chustą animacyjną to doskonały sposób na uatrakcyjnienie zajęć prowadzonych zarówno dla dz..
339.00 zł
Więcej
Profesjonalna Chusta Animacyjna 7 BARW- 2m
Profesjonalna chusta animacyjna firmy Akson o średnicy 2m. Zabawy z chustą animacyjną to doskonały sposób na uatrakcyjnienie zajęć prowadzonych zarówno dla dzieci, jak i doro..
229.00 zł
Więcej
Zestaw Chusta Edukacyjna Recykling AKSON 3m + 15 woreczków
Zestaw Chusta Edukacyjna Recykling AKSON 3m + 15 woreczków Absolutna NOWOŚĆ NA RYNKU! Chusta edukacyjna łączy w sobie zabawę i edukację, wzbogacona o dodatkowe elementy daje nowe mo..
529.00 zł
Więcej
Mata Animacyjna Szachownica
Mata Animacyjna Szachownica Niezwykle atrakcyjna w czasie zabaw i animacji dla grup w każdym wieku. Mata Szachownica daje nowe możliwości zabaw. Znakomicie wspomaga rozwój koordynacji..
499.00 zł
Więcej
Mata Animacyjna z otworami 2 x 2 m zielona
Kwadratowa Mata Animacyjna z otworami Akson Nowy wymiar animacji i zabawy. Niezwykle atrakcyjna w czasie zabaw i animacji dla grup w każdym wieku. Mata z otworami daje nowe możliwości zabaw..
399.00 zł
Więcej
Tęczowy Chodnik Animacyjny
Tęczowy Chodnik Animacyjny Nowy wymiar animacji i zabawy. Niezwykle atrakcyjna w czasie zabaw i animacji dla grup w każdym wieku. Tęczowy Chodnik Animacyjny daje nowe możliwości zabaw. Zn..
169.00 zł
Więcej
Zestaw Mata Rzut do celu AKSON
Mata Rzut do celu Gra Rzut do celu niezwykle popularna atrakcja w czasie zabaw i animacji dla grup w każdym wieku. Znakomicie wspomaga rozwój koordynacji wzrokowo - ruchowej, ćwiczy re..
139.00 zł
Więcej
Tęczowy Tunel Animacyjny AKSON 4m
Tęczowy Tunel Animacyjny Akson to miękki i bezpieczny rękaw materiału stanowiący ogromną atrakcję w czasie zabaw z grupą w różnym wieku. Tunel animacyjny Akson służy do zabaw animac..
219.00 zł
Więcej
Spodnie Animacyjne Kolumna dla dzieci
Spodnie Animacyjne Akson Niezwykła atrakcja  w czasie zabaw i animacji dla grup w każdym wieku. Spodnie animacyjne Akson mogą dać wiele radości uczestnikom zabawy, świetnie sprawdzą..
449.00 zł
Więcej
Spodnie Animacyjne Szereg dla dzieci
Spodnie Animacyjne Akson Niezwykła atrakcja  w czasie zabaw i animacji dla grup w każdym wieku. Spodnie animacyjne Akson mogą dać wiele radości uczestnikom zabawy, świetnie sprawdzą..
479.00 zł
Więcej
Lina animacyjna Poli 20 m
LINA ANIMACYJNA POLI 20 m Liny animacyjne są wykonane z mocnego i wytrzymałego sznura z osłonką poliestrową, dzięki czemu jest przyjazna w dotyku. Są tworzone z wysokogatunkowych,ni..
179.00 zł
Więcej
Mega lina animacyjna Poli 10 m
MEGA LINA ANIMACYJNA POLI 10 m super gruba! Liny animacyjne są wykonane z mocnego i wytrzymałego sznura z osłonką poliestrową, dzięki czemu jest przyjazna w dotyku. Są tworzone z wy..
239.00 zł
Więcej

© 2016 CEZOŚ
Centrum Zaopatrzenia Oświaty, Biur i Instytucji
Kielce, ul. Targowa 18/106. Tel. 667 808 474

Realizacja: Zdzislowicz.pl
Serwisy internetowe Kielce

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat