Centrum Zaopatrzenia Oświaty
Biur i Instytucji

Tel.: 667 808 474

e-mail: dlaoswiatykielce@wp.pl

Adres: Kielce , ul. Targowa 18/106

Matematyka dla szkoły podstawowej, klasy I-III
Zestaw 20 tablic dydaktycznych. 1.Dodawanie liczb. 2.Odejmowanie liczb. 3.Mnożenie liczb. 4.Dzielenie liczb. 5.Łączność mnożenia. 6.Przemienność mnożenia. 7.Łączność dodawania. 8...
492.00 zł
Więcej
Chusta Animacyjna Spadochron Animacyjny 7BARW 3m
Spadochron Animacyjny AKSON - alternatywa dla chusty profesjonalnej - kształtem i wyglądem odpowiada profesjonalnej chuście animacyjnej Akson. Spadochron animacyjny, podobnie jak chusta animacyjna..
279.00 zł
Więcej
Chusta Animacyjna Biało-Czerwona AKSON 3m
Profesjonalna biało-czerwona chusta animacyjna firmy Akson o średnicy 3m. Zabawy z chustą animacyjną to doskonały sposób na uatrakcyjnienie zajęć prowadzonych zarówno dla dz..
339.00 zł
Więcej
Profesjonalna Chusta Animacyjna 7 BARW- 2m
Profesjonalna chusta animacyjna firmy Akson o średnicy 2m. Zabawy z chustą animacyjną to doskonały sposób na uatrakcyjnienie zajęć prowadzonych zarówno dla dzieci, jak i doro..
229.00 zł
Więcej
Zestaw Chusta Edukacyjna Recykling AKSON 3m + 15 woreczków
Zestaw Chusta Edukacyjna Recykling AKSON 3m + 15 woreczków Absolutna NOWOŚĆ NA RYNKU! Chusta edukacyjna łączy w sobie zabawę i edukację, wzbogacona o dodatkowe elementy daje nowe mo..
529.00 zł
Więcej
Mata Animacyjna Szachownica
Mata Animacyjna Szachownica Niezwykle atrakcyjna w czasie zabaw i animacji dla grup w każdym wieku. Mata Szachownica daje nowe możliwości zabaw. Znakomicie wspomaga rozwój koordynacji..
499.00 zł
Więcej
Mata Animacyjna z otworami 2 x 2 m zielona
Kwadratowa Mata Animacyjna z otworami Akson Nowy wymiar animacji i zabawy. Niezwykle atrakcyjna w czasie zabaw i animacji dla grup w każdym wieku. Mata z otworami daje nowe możliwości zabaw..
399.00 zł
Więcej
Tęczowy Chodnik Animacyjny
Tęczowy Chodnik Animacyjny Nowy wymiar animacji i zabawy. Niezwykle atrakcyjna w czasie zabaw i animacji dla grup w każdym wieku. Tęczowy Chodnik Animacyjny daje nowe możliwości zabaw. Zn..
169.00 zł
Więcej
Zestaw Mata Rzut do celu AKSON
Mata Rzut do celu Gra Rzut do celu niezwykle popularna atrakcja w czasie zabaw i animacji dla grup w każdym wieku. Znakomicie wspomaga rozwój koordynacji wzrokowo - ruchowej, ćwiczy re..
139.00 zł
Więcej
Tęczowy Tunel Animacyjny AKSON 4m
Tęczowy Tunel Animacyjny Akson to miękki i bezpieczny rękaw materiału stanowiący ogromną atrakcję w czasie zabaw z grupą w różnym wieku. Tunel animacyjny Akson służy do zabaw animac..
219.00 zł
Więcej
Spodnie Animacyjne Kolumna dla dzieci
Spodnie Animacyjne Akson Niezwykła atrakcja  w czasie zabaw i animacji dla grup w każdym wieku. Spodnie animacyjne Akson mogą dać wiele radości uczestnikom zabawy, świetnie sprawdzą..
449.00 zł
Więcej
Spodnie Animacyjne Szereg dla dzieci
Spodnie Animacyjne Akson Niezwykła atrakcja  w czasie zabaw i animacji dla grup w każdym wieku. Spodnie animacyjne Akson mogą dać wiele radości uczestnikom zabawy, świetnie sprawdzą..
479.00 zł
Więcej
Lina animacyjna Poli 20 m
LINA ANIMACYJNA POLI 20 m Liny animacyjne są wykonane z mocnego i wytrzymałego sznura z osłonką poliestrową, dzięki czemu jest przyjazna w dotyku. Są tworzone z wysokogatunkowych,ni..
179.00 zł
Więcej
Mega lina animacyjna Poli 10 m
MEGA LINA ANIMACYJNA POLI 10 m super gruba! Liny animacyjne są wykonane z mocnego i wytrzymałego sznura z osłonką poliestrową, dzięki czemu jest przyjazna w dotyku. Są tworzone z wy..
239.00 zł
Więcej
Poduszki EKOSKÓRA bez nadruku zestaw 6 szt. AKSON
Poduszki EKOSKÓRA bez nadruku zestaw 6 szt. Poduszki zestaw 6 szt. to ważny element wyposażenia każdego animatora, przedszkola i szkoły.  Poduszki mają szerokie zastosowanie w pracy..
229.00 zł
Więcej
Poduszki zestaw Emocje 6 szt. AKSON
Poduszki zestaw Emocje 6 szt. to ważny element wyposażenia każdego animatora, przedszkola i szkoły.  Poduszki mają szerokie zastosowanie w pracy z grupą. Idealnie sprawdzą się we wszelkie..
199.00 zł
Więcej

© 2016 CEZOŚ
Centrum Zaopatrzenia Oświaty, Biur i Instytucji
Kielce, ul. Targowa 18/106. Tel. 667 808 474

Realizacja: Zdzislowicz.pl
Serwisy internetowe Kielce

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat