Centrum Zaopatrzenia Oświaty
Biur i Instytucji

Tel.: 667 808 474

e-mail: dlaoswiatykielce@wp.pl

Adres: Kielce , ul. Targowa 18/106

Akademia Umysłu Uczeń EDU - wersja EDUkacyjna , 5 stanowisk

Akademia Umysłu Uczeń EDU - wersja EDUkacyjna , 5 stanowisk

Cena brutto: 790.00 zł

Opis produktu

Zestaw programów multimedialnych do realizacji zajęć rozwijających PAMIĘĆ, KONCENTRACJĘ, SZYBKIE CZYTANIE. Przeznaczony jest dla uczniów i nauczycieli szkół podstawowych.  Zestaw zawiera :

Pendrive zawierający 6 programów, blisko 100 kreatywnych ćwiczeń edukacyjnych, każde z możliwością dopasowania do poziomu rozwoju, indywidualnych potrzeb oraz wieku ucznia, 6 zeszytów metodycznych, zawierające szczegółowe scenariusze zajęć (odpowiednio po trzy zeszyty dla klas 1-3 i 4-8), dodatkowy Zeszyt Metodyczny do przeprowadzenia konkursów: „Mistrz koncentracji", „Mega pamięć", „Super umysł", bogaty zestaw nagród motywujących uczniów do wykonywania ćwiczeń (dyplomy, naklejki), licencja dożywotnia (bezterminowa) - do wyboru na 1, 5, 15, stanowisk,  z możliwością dokupienia kolejnych.

Pamięć i koncentracja są sprawnościami jakie warto rozwijać już na początku drogi edukacyjnej. Korzyści jakie osiągną uczniowie dzięki umiejętności koncentracji to: lepsza pamięć oraz szybsza i skuteczniejsza nauka. Ponieważ pamięć i koncentracja są nierozłączne, warto siegnąć po zestaw ćwiczeń do kompleksowego treningu umysłu.

Kreatywne i ciekawe techniki oraz ćwiczenia zawarte w programach pozwolą uczniom rozwinąć m.in. umiejętności myślenia, zapamiętywania, kojarzenia i koncentracji uwagi, tak niezbędne zarówno w szkole, jak i na co dzień.

Wszystkie ćwiczenia zawarte w programach zostały wyposażone w opcje pozwalające dostosować je do wieku i możliwości każdego ucznia. Ćwiczenia prezentowane są w formie rozbudowanych interaktywnych gier, o wielu poziomach trudności. Nauczyciel może zmieniać czy regulować takie parametry, jak np.: czas ekspozycji zadania, ustalić liczbę pokazywanych elementów, kolorów czy figur, a także skrócić i wydłużyć czas na odpowiedź.

Wersja EDUkacyjna , 1 stanowisko - 614,00zł.   &      Wersja EDUkacyjna , 15 stanowisk - 940,00zł.

 


© 2016 CEZOŚ
Centrum Zaopatrzenia Oświaty, Biur i Instytucji
Kielce, ul. Targowa 18/106. Tel. 667 808 474

Realizacja: Zdzislowicz.pl
Serwisy internetowe Kielce

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat